Starostwo Powiatowe w Rybniku

E-Urząd

sekap logo resize

E-usługi śwadczone przez Starostwo Powiatowe w Cieszynie oraz ESP (elektroniczna skrzynka podawcza) znajdują się zarówno na platformie PEUP (SEKAP), jak również e-PUAP (Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji).

W celu skorzystania z usług świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Rybniku drogą elektroniczną, poprzez platformę PEUP, niezbędne jest posiadanie certyfikatu CC SEKAP bądź innego podpisu elektronicznego wystawionego przez jedno z polskich centrów certyfikacji. Równocześnie urząd wprowadził możliwość uwierzytelniania w trakcie korzystania z e-usług i załatwiania spraw poprzez posiadany profil zaufany platformy e-PUAP.

Jeżeli jeszcze nie posiadacie Państwo certyfikatu CC SEKAP, należy udać się z dowodem osobistym oraz nośnikiem danych (PenDrive) do Urzędu Miasta w Rybniku przy ul. Bolesława Chrobrego 2, w celu jego bezpłatnego uzyskania.

Czy posiadasz certyfikat CC-SEKAP lub podpis elektroniczny?

POSIADAM 

NIE POSIADAM

Załączniki:
PlikOpisZałączającyRozmiarPobieranieData utworzeniaOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Instrukcja obsługi skrzynki kontaktowej SEKAP.pdf)Instrukcja obsługi skrzynki kontaktowej SEKAP.pdf Marek Wuzik3921 kB39012015-07-08 10:162015-07-08 10:16

Menu przedmiotowe

Przydatne linki

Informacja dla osób niesłyszących i niedosłyszących.

gluchoniemi